LV RU EN
Sākums Produkti Jaunumi Par mums Kontakti FAQ

FAQ

Kas jādara, lai izveidotu pasūtījumu privātā zīmola (Private Label) preču ražošanai?

Vispirms jāsastāda vēlmju sarakst un jānosūta to uz mājas lapā norādīto e-pastu, mūsu tirdzniecības pārstāvis palīdzēs un ieteiks Jums vispiemērotāko risinājumu jebkuriem projektiem.

Vai ražotā produkcija ir reģistrēta Eiropas Savienībā?

Visa zīmola Greenum produkcija tiek ražota ievērojot ES standartus GMP (Good Manufacturing Practice), kas tika pieņemti kopš 2013. gada. Visi zīmola Greenum produkti ir piereģistrēti CPNC (Cosmetic Product Notification Portal) portālā.

Kas ražo zīmola Greenum produkciju un kurā vietā tas notiek?

Visa zīmola produkcija tiek ražota firmā Cosmetic Lab, kas atrodas Rīgā (Latvija), bet firma ražo netikai zīmola Greenum produkciju, tās sortimentā tiek piedāvāti arī privātā zīmola (Private Label) produkcija. 

Vai preces ir iespējams sūtīt ārpuss Eiropas Savienības valstīm?

Protams, ka preču eksports ir iespējams uz jebkuru valsti ārpus ES, bet pirms tam būtu jānoskaidro viss nepieciešamais, kas saistīts ar sertifikātiem un muitas formalitātēm konkrētajā valstī.

Kāds ir minimālais preču daudzums, lai tiktu ražota privātā zīmola (Private Label) produkcija?

Viss ir atkarīgs no sortimenta un tieši kādas preces interesē iegādāties, ir iespējams arī pasūtīt preces nelielos daudzumos, bet pirms tam būtu nepieciešams izrunāt idejas un vēlmes, lai mūsu komanda atrastu visspiemērotāko variantu.